Výroba v Kovářství Diviš

Výroba produktů z COR-TEN oceli

Naše letité zkušenosti se zakázkovým kovářstvím a zámečnictvím a odborné znalosti v oblasti patinujících kovů uplatňujeme při výrobě cortenových produktů, jejichž kvalita zpracování díky tomu zaručeně předčí Vaše představy.

Náš tým

Náš šéf, Radek Diviš, je kovářem tělem i duší. Zná vlastnosti oceli a ví, jak se tvaruje, sváří a jak se chová při různých tepelných změnách. Prvotní nákres designu, technického řešení, realizace prvního prototypu, zařazení produktu do výroby a následná výstupní kontrola kvality jsou právě jeho prací. Jsme české kovářství a v našem týmu máme skvělé kováře, zámečníky a svářeče, kteří dokonale znají své řemeslo! Veškeré produkty vyrábíme vlastnoručně do posledního detailu zcela sami.

COR-TEN®

COR-TEN je ocel s vysokou odolností proti korozi a to bez povrchové úpravy. Chrání se sama vrstvou patiny, která je zároveň vizuálně výjimečná, nenapodobitelná a zcela bezúdržbová. Vzhledem k tomu, že na povrch COR-TENu není třeba použití žádných nátěrových hmot a zároveň je zcela recyklovatelný, jedná se o ekologický materiál šetrný k životnímu prostředí.  Pro zajištění 100% kvality našich výrobků používáme pravý COR-TEN® a ne jeho levnější náhražky.

Máte otázku? Rádi Vám poradíme!